Home » אימון אישי לפורשים מהעבודה

אימון אישי לפורשים מהעבודה

אימון אישי לפורשים מהעבודהגיל פרישה עשוי להיות הזדמנות נפלאה לנהל חיים חופשיים מעבודה. הוא עלול אף להיות שלב מכריע בחיים, כאשר אדם מבין כי חייו משתנים באופן משמעותי.

לעיתים, פרישה מתוכננת היטב יכולה להוות את ההבדל בין מציאות בה אדם שוקע בעצמו, לבין חיים יצירתיים ויצרניים. אימן אישי לפרישה מסייע לאדם להתנהל היטב בפרשת הדרכים החדשה בחייו.

אין צורך לעבור תקופה זאת לבד. ניתן לבחור לעבוד עם מאמן אישי לפרישה, שיכול לסייע בהתאמת החיים החדשים ולהפיק את המרב מתקופה נפלאה זו. לאחר עבודה קשה במשך כל החיים, מגיע לאדם ליהנות ולהעריך מחדש את חייו.

לאחר הפרישה מהעבודה, אדם צריך להתמקד בעצמו ובדרך בה הוא יכול להמשיך לצמוח ולהעריך את החירויות החדשות שלו. אימון אישי מאפשר לו למצוא בתוך עצמו פתרונות מתאימים. השינוי הוא לעיתים קרובות מפחיד מעט, לכן מומלץ לתקשר את הפחדים, כמו גם את התקוות והחלומות, על מנת להתמקד בתוצאות החיוביות.

התמודדות בגיל הזהב עם פרישה

אימון אישי מסייע בפתרון הבעיות הבאות עימן מתמודדים גמלאים:

שינויים בחיים החברתיים

העבודה אינה מקום בו אדם מייצר הכנסה בלבד. זהו גם מקום אליו הולכים לשם יצירת חברויות ואינטרסים משותפים. אנשים רבים מוצאים שינוי זה כאחד מהאתגרים המשמעותיים ביותר של פרישה, הם מתקשים לפתח תחומים חברתיים חדשים, כך שיוכלו להשיך ליהנות מחברת אחרים.

פיתוח הביטחון לפגוש אנשים חדשים ולהחליט לאן ללכת על מנת למצוא אנשים אלו, עלול להיות קשה במיוחד אם אדם ביישן מעט. תקשורת על צרכים אלו עם מאמן אישי, מסייעת לפיתוח תכנית פעולה ליציאה ובניית קשרים חדשים.

חוסר הידיעה מה לעשות עם החיים

מצב זה נפוץ יותר מכפי שאנשים מאמינים. אנשים רבים נהנים מהעבודה, ונהנים לתרום וליהנות מאתגרים. כאשר הם חדלים לעבוד, הם מתקשים להחליט מה לעשות עם הזמן הפנוי. האפשרויות העומדות בפניהן רבות. אפשר למשל לבחור בהתנדבות במקומות שונים, ביציאה לטיולים ברחבי הארץ והעולם, בהצטרפות לקבוצות חברתיות שונות במתנ"סים ובמועדונים מתאימים, לימודים קורסים עיוניים ומעשיים שונים ועוד.

מאמן אישי מסייע במעבר בדרך זו, באמצעות סיוע לגמלאי לבטא את ערכיו וסדרי העדיפויות שלו. ניתן להתקדם בחיים תוך שימוש בזמן הפנוי באופן הגורם לאושר.

שינויים דרמטיים בנסיבות כלכליות

גם אם לאדם יש פנסיה נפלאה, ללא משכנתא, ושפע חסכונות, פרישה עלולה להוביל לירידה בהכנסות, ושינוי זה עלול להיות בעייתי יותר. במקרה זה, מאמן אישי מסייע במעבר דרך סדרי העדיפויות הפיננסיות, כך שאדם מבין מה באמת חשוב או חיוני, וכיצד לנהל את התקציב באופן נכון.

יתרונות האימון האישי

אימון אישי מסייע לאדם לבטא את שאיפותיו וחלומותיו במסגרת הזמן הפנוי החדש שלו. המאמן מסייע למתאמן לגלות עולם פורה וחדש. אין כל סיבה להיקלע למשברים בתקופה זו, אלא להיעזר בשירותי מאמן על מנת להתקדם למקומות שעד כה לא התאפשרו עקב לוחות זמנים צפופים.

האימון האישי מכין את האדם לגישור על הפערים בין הרמה החדשה של הכנסותיו מדמי הפנסיה, לבין הוצאותיו הנוכחיות, כך שיוכל לחיות בשלווה ולהכיר את הדרכים החדשות הניצבות בפניו על מנת שתקופה זו תהיה הטובה בחייו.

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715429

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר