Home » הקטנת חזה בגיל השלישי

הקטנת חזה בגיל השלישי

הקטנת חזה בגיל מבוגרניתוח הקטנת חזה בגיל מבוגר אפשרי ואף מבוקש, כשהסיבות להתעניינות בהקטנת חזה בשלב מתקדם יחסית בחיים רבות ותלויות באופן ישיר בכל אשה ואשה, צרכיה, גופה וחלומותיה.

מבין מבחר הניתוחים הפלסטיים, הקטנת חזה מניבה את אחד השינויים המהירים ביותר בדימוי הגופני של המנותחת, ולכן מדובר ברווח כפול ומכופל בכל גיל.

אין גיל ליופי

ההגדרה גיל מבוגר היא, כמובן, אמורפית לגמרי ותלויה בעיניי המתבונן. הסיבה המרכזית לחמקמקות ההגדרה היא תוחלת החיים המתארכת בעידן הנוכחי והאפשרות לשמור על בריאות תקינה והופעה מטופחת גם בגיל מתקדם ואף לעת זקנה.

נשים במיוחד יודעות לטפח את עצמן, שכן הן לומדות לאורך כל חייהן שהשקעה בבריאות ובמראה החיצוני תורמת להרגשה נהדרת ולביטחון העצמי. זאת הסיבה לכך שנשים רבות אינן מוותרות לזמן ולא מניחות לו לתת בהן את אותותיו בקלות.

יש המסתפקות בהשקעה יומיומית של שגרה בשיער, בעור, באיפור, בלבוש ובהופעה הכללית (כולל אקססוריז ושאר קישוטים) ויש שילכו צעד נוסף במסגרת המאבק בפגעי הזמן וייעזרו בשירותי קוסמטיקה מתקדמת וברופאים פלסטיים.

לא רק בניתוחים מדובר כיום, אלא גם בהזרקות בוטוקס, בפילינג עמוק, בהסרת שיער בלייזר, באיפור קבוע ובשלל טיפולי אנטי-אייג'ינג שונים ולפעמים גם משונים… אבל הרי פתרונות אלו הומצאו ופותחו במיוחד בעבור מי שחשוב לה להישאר יפה, מוקפדת ואסתטית, דבר לגיטימי ואף חשוב מאין כמוהו בחברה המערבית.

הקטנת חזה בגיל מבוגר – לגוף ולנשמה

חזה נשי הוא אחד האיברים החשובים במיוחד מבחינת תחושת הערך העצמי והנשיות, אולם גם אחד האיברים שעליו עובדת באופן אכזרי במיוחד הגרביטציה, ושהשנים, ההריונות, הלידות וההנקות האינטנסיביות בהחלט נותנות בו את סימניהן, למרבה הצער.

חזה של אישה מבוגרת, במיוחד אם מדובר על חזה גדל מידות (CUP D ומעלה) נוטה בחלוף השנים לאבד את יציבותו ולהפוך לנפול. על אף שלכאורה מדובר על דרך הטבע ועל תופעה המשותפת לרבבות נשים בכל העולם, יש המעוניינות לתקן את מה שמעולל הזמן לחזה שלהן – והפתרון המקובל בגיל מבוגר הוא ניתוח הקטנת חזה.

בניתוח הקטנת חזה בגיל מבוגר – מלבד העובדה שבמהלכו תוסר רקמת השומן המיותרת מהחזה, דבר שיקל מאוד את המעמסה על הגב, את העמידה ואת ההליכה בגיל מבוגר – מפסל למעשה הפלסטיקאי מחדש את החזה של המנותחת, וכן מחדש את רקמת השריר כדי להזקיף ולהזקיר את החזה מחדש. התוצאה של ניתוח הקטנת חזה בגיל מבוגר היא חזה חדש, צעיר למראה, יפה ומורם.

רווח אסתטי + שיפור הבריאות

הרווח הראשון של הקטנת החזה בגיל המבוגר הוא בריאותי. נשים בעלות חזה גדול ונפול עלולות לסבול במהלך חייהן מבעיות שונות כתוצאה מהמשקל העודף. הבעיות באות לידי ביטוי בעומס על הגב, במשקל יתר, בתופעות של תפרחת וגירוי עורי מתחת לשדיים, בקושי למצוא חזיות נוחות והולמות ובחזיות שכתפיותיהן משאירות סימנים כואבים בכתפיים. בנוסף, מייצר החזה הגדול, לרוב, מוגבלות פיזית בשינה, בריצה, ואפילו בהליכה פשוטה.

אולם הקטנת חזה בגיל מבוגר היא פרוצדורה שתוצאתה גדולה יותר ממטרתה. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שלאחר ניתוח חזה שכזה מקבלת האישה רווח לא פחות חשוב בדמות מראה חדש לגמרי שאינו מסתכם רק בחזה שלה. החזה המחודש והיפה מעניק לנשים שנותחו תחושה נהדרת, מחדש את ביטחונן העצמי והופך אותן וליותר נחשקות ויפות בעיניי עצמן.

הקטנת חזה בגילאים מבוגרים מספקת סיבה טובה למסע רכישת חזיות יפות ומסוגננות, קטנות ומעודנות יותר, מקושטות בתחרה ומלמלה, עם מפתח מכובד ועיצוב צעיר. וכמובן שאפשר לוותר על אופציית הפוש-אפ שכן למנותחות שעברו הקטנת חזה בגיל מבוגר יש לאחר הניתוח פוש-אפ טבעי שמאפשר להן לצאת לעולם עם מחשופים נדיבים והרבה הנאה מעצמן. אז נשאלת השאלה – היש דבר טוב מכך בגיל מבוגר?

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715429

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר